КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ 

Фізична Охорона Підприємства 2 цілодобових поста Охорони
1) Начальник Охорони Об*єкта - За Рахунок ТОВ АСГАР
2) Пост №1 цілодобовий 24 години - 80 гривень година - 1920 гривень доба - 58600 гривень місяць з урахуванням ПДВ3) Пост №2 цілодобовий 24 години - 80 гривень година - 1920 гривень доба - 58600 гривень місяць з урахуванням ПДВ
4) Загальна Вартість 117120 гривень місяць з урахуванням ПДВ

Охоронники забезпечені засобами зв'язку, спеціальними засобами активного захисту, ліхтарем прожектором для патрулювання в нічний час.Цілодобовий контроль чергової частини. Забезпечення зв'язку між постами.

ПОСЛУГИ КОМПАНІЇ

Illustration

Фізична Охорона Об'єктів

Цілодобовий пост Охорони:Від 65 гривень \ год без ПДВВід 75 гривень \ год з ПДВ

Illustration

Пультова Охорона
об'єктів

Квартира Від 400 гривень \ місБудинок Від 700 гривень \ місКомерційна нерухомість Від 1000 гривень \ міс

Illustration

Групи швидкого реагування

Реагування, Посилення, Супровід
Індивідуальні вимоги

Illustration

Інженерно - Технічний Відділ

Монтаж, Обслуговування охоронних систем будь-якої конфігурації
Індивідуальний підхід до кожного клієнта

ТОВ «АСГАР» на ринку України з 2009 року. Ми зарекомендували себе на ринку охоронних послуг, як стабільний та надійний партнер. У своїй діяльності ми орієнтуємось на потреби клієнта та завжди намагаємось надавати послуги гідної якості. Компанія « АСГАР» застосовує всі можливості в забезпеченні надійної фізичної охорони об’єктів з чітким контролем охоронців під час несення служби: безпосереднім начальником охорони, оперативними черговими, службою внутрішньої безпеки та сучасними GPS системами. ТОВ «АСГАР» щорічно проходить перевірку ліцензійним відділом МВС України.
Основними напрямами діяльності є:
- Фізична охорона об’єктів приватної та корпоративної власності різного рівня складності Компанія має змогу надавати охоронні послуги на об’єктах категорії «А»;
- Моніторинг стану охоронної та пожежної сигналізації з Пульта Централізованого Спостереження;
- Реагування на тривожні сповіщення власними Групами Швидкого Реагування;
- Проектування та інсталяція Технічних Засобів безпеки та систем відеоспостереження;
ФІЗИЧНА ОХОРОНА
Спеціальний підрозділ охорони «АСГАР» виконує завдання з фізичної охорони об’єктів різного рівня складності та виду власності. ТОВ «АСГАР» забезпечує якість послуг у сфері охорони, впроваджуючи передові технології, використовуючи досвід компанії набутий за роки кропіткої повсякденної праці. Вони пропонують повний комплекс послуг, який сприятиме безпеці бізнесу по території України. Співробітники компанії «АСГАР» несуть службу у форменому одязі, оснащені засобами радіозв’язку, засобами активного захисту. Мають відповідні посвідчення і право затримувати злочинців та порушників громадського порядку на об’єктах, що знаходяться під охороною.
ГРУПИ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ
Наш автопарк Груп Швидкого реагування налічує 23 автомобіля.
Ми постійно удосконалюємо дислокацію та збільшуємо покриття. Розташування патрулів дозволяє реагувати на тривожні сповіщення систем сигналізації та тривожної кнопки в межах до 10-хвилин. Бійці підрозділу забезпечені :
Фірмовим одягом; засобами активного та пасивного захисту; засобами радіозв’язку;
В разі неправомірних дій направлених проти охороняє мого об’єкту ТОВ «АСГАР» має змогу надавати послуги фізичної охорони посиленими нарядами охорони, які гідним чином екіпіровані спеціальними засобами активного та пасивного захисту;
ТЕХНІЧНА ОХОРОНА
Охоронна компанія «АСГАР» надає повний спектр послуг по технічний безпеці об’єктів замовника будь-якого рівня складності. Також компанія має відповідну ліцензію на здійснення пожежного спостереження.
- об’єкти комерційної нерухомості; банківські заклади; промислові об’єкти; готелі; офісні та складські приміщення; приватні будівлі та квартири;
Оперативні чергові працюють в режимі 24/7/365 для забезпечення надійної охорони об’єктів;
ІНЖЕНЕРНО- ТЕХНІЧНИЙ ВІДДІЛ
Фахівці технічного відділу мають великий досвід по інсталяції систем: - охоронної сигналізації; пожежної сигналізації; тривожна кнопка; системи відеоспостереження; контролю та керування доступу;
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Охоронники забезпечені засобами зв'язку, спеціальними засобами активного захисту, ліхтарем прожектором для патрулювання в нічний час . Цілодобовий контроль чергової частини. Забезпечення зв'язку між постами.

Група охоронних Компаній Асгар входить в Асоціацію Ветеранів державної охорони України Асоціація ветеранів державної охорони України утворена у 2009 році за сприяння керівництва Управління державної охорони України. Відповідно до Статуту Асоціації -- Громадська організація «Асоціація ветеранів державної охорони України» є місцевою громадською організацією, створеною ветеранами державної охорони України.

Основною метою діяльності Асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів ветеранів державної охорони України, які є членами організації.

Асоціація реалізовує завдання сприяння у формуванні державницької позиції та активної громадської думки стосовно забезпечення державної охорони й підтримки боротьби правоохоронних органів проти злочинних проявів, консолідує зусилля з неурядовими організаціями з метою взаємної підтримки у боротьбі проти злочинних проявів.

Також завданнями Асоціації є всебічна турбота про ветеранів державної охорони України, підвищення рівня їх соціальної забезпеченості та адаптації в нових умовах життя після завершення військової служби, надання допомоги та захист законних інтересів членів Асоціації.

Асоціація всебічно сприяє розробці та здійсненню цільових програм і заходів з метою профілактики правопорушень, недопущення залучення молоді до кримінальних структур і угрупувань, сприяє патріотичному, фізичному та моральному вихованню молодих людей, пропаганді здорового способу життя.

Наші Нагороди

Нам Довіряють

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Компанії Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Контакти

Якщо у вас є які-небудь питання або індивідуальний запит на послуги охорони, ви можете зателефонувати нам або відвідати наш офіс:

Адреса

01133, Київ, вул. Є.Коновальця, 32 В

Час роботи

Понеділок - п'ятниця з 9 до 18

Контакти

Цілодобова Чергова частина (ПУЛЬТ ОХОРОНИ)(067) 243 90 04, (044) 362 49 39
Відділ фізичної охорони (067) 411 60 39au.moc.ragsa%40anoroho_zif
Відділ Технічної охорони (067) 823 37 94au.moc.ragsa%40ytiruceS.T